Bize Ulaşın: (+90) 216 212 0 444 - Mail: bilgi@teknotanitim.com.tr

Tekno Smart S

Proje tanıtımında yeni bir dönem

1.2

versiyon

İnşaat Firmalarına Özel

Akıllı Satış Teknolojisi

Tekno Smart S

Hemen İncele

süper ikili

Etkili Sunum

Kolay Satış

Projelere Özel

Akıllı Yönetim Paneli

Konut projelerine özel olarak geliştirilen Tekno Smart S yönetim paneli sayesinde kaliteli bir interaktif sunum ile müşterilerinizi büyüleyin ve satışlarınızı artırın.

SONRAKİ

Tekno Smart S hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz

BİZE ULAŞIN

+90 216 212 0 444

RESTART SLIDER

Aşağı

Tekno Tanıtım, gayrimenkul sektöründe elde ettiği bilgi birikimini interaktif akıllı satış teknolojisi ile buluşturuyor.

Tekno Smart S ile sadece bir kez yapacağınız kiosk yatırımı, markalı konut projelerinizin tanıtım maliyetini düşürmenin yanında,

ofisinizi modern geleceğin etkin bir tanıtım mecrasına dönüştürür.

Akıllı Satış Teknolojisi

Ofisinize gelen müşterilerinize uzun süren ikna çabaları yerine kısa ve etkili bir sunum yaparak daha kolay satış gerçekleştirin. Tekno Smart S kiosk cihazı içerisindeki tüm yazılımlar güncel müşteri eğilimlerine göre özel olarak dizayn edilmiştir. Şatış temsilcinize hız kazandırmanın yanında iş yükünüzü de oldukça azaltmaktadır.

Yenilikçi Teknoloji

SATIŞ SÜRECİNİ HIZLANDIRAN

Akıllı Satış Teknolojisi

Tekno Smart S Multi Touch (çoklu dokunmatik) özelliği sayesinde müşterilerinizi büyüleyerek projenizin kalitesini hissettirebilirsiniz. Ayrıca bekleme modu sayesinde siz ofisinize gelen diğer müşterilerinizle ilgilenirken kiosk cihazınız projenizi tanıtmaya devam edecek.

Hızlı ve Etkileyici Sunum

DOKUNMATİK TEKNOLOJİ İLE

Akıllı Satış Teknolojisi

Tekno Smart S resim galerisinden oluşan basit bir kiosk değildir. Müşteri beklentilerine göre projenizin vaziyet planı, sanal turu, daire planları, lokasyonu gibi tüm karakteristik özelliklerini doğru bir şekilde barındıran detaylı bir arayüze sahiptir.

Detaylı Konut Projesi Tanıtımı

GÜNÜMÜZ İHTİYAÇLARINA UYGUN

Akıllı Satış Teknolojisi

Etkili bir sunumdan sonra müşterinizin seçtiği daireye ait ayrıntılı fiyat teklifinizi anında mail olarak gönderebilir, teklifinizin bir nüshasını yedekleyebilir ve aynı zamanda müşteri kartı oluşturabilirsiniz.

Anında Teklif Verin

DAİRE PLANLARI ÜZERİNDEN

Akıllı Satış Teknolojisi

Satışa daha fazla yaklaşmak için fiyat teklifi verdiğiniz daireyi müşterinize rezerve edebilirsiniz. Tekno Smart S rezervasyon süresinin bitiminden önce müşteri temsilcinizi geri dönüş yapması için uyaracak ve müşteri sadakati kazanmanızı sağlayacaktır.

Kolayca Rezervasyon Yapın

VERİLEN TEKLİF ÜZERİNDEN

Akıllı Satış Teknolojisi

Günümüzde birçok gayrimenkul CRM yazılımları karmaşık algoritmalar sebebiyle ağır bir iş yüküne neden olmaktadır. Tekno Smart S müşteri datalarının güvenli bir şekilde tutulmasının yanında satış temsilcisi performansı ve pazarlama faaliyetlerinin verimliliğini ölçebilen sade ve kullanışlı bir CRM altyapısına sahiptir.

CRM Altyapısı

PROJELERE ÖZEL

 

Detaylı bilgi için numaranızı bırakın,

Biz sizi arayalım

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Başa Dön