İnşaat Firmalarında İnteraktif Kiosk Dönemi

Günümüzde sürekli gelişen teknoloji dünyasında doğru şekilde yer almak, devamlılık ve geniş kitlelere ulaşmak açısından son derece önemlidir. Söz konusu bu yeni teknoloji dokunmatik ekran (Touch Screen) üzerinde özel yazılımlar sayesinde tüketicilerin içerikle olan etkileşimini interaktif hale getiriyor ve istedikleri bilgiye daha kolay ulaşmasını sağlıyor.

  
 İnteraktif Kiosk nedir?
İnteraktif Kiosk, ortak kullanım alanlarında interaktif iletişime imkan veren bilgilendirme ve yönlendirme amacıyla tercih edilen bir dokunmatik ekran çözümüdür. Avrupa’da hızla yayılan bu teknoloji, ülkemizde de tercih edilen bir tanıtım mecrasına dönüşmüştür.

 

 

 Kiosk’un Konut Projelerine Katkısı ve Avantajları Nelerdir?
Satış ofisinize yerleştireceğiniz yüksek çözünürlüğe sahip dokunmatik kiosk ekranlar sayesinde uzun süren ikna çabaları yerine kısa ve etkili bir proje sunumu yapabilirsiniz. Böylece satış temsilcinize hız kazandırmanın yanında firmanızın zaman maliyetini ve iş yükünü azaltabilirsiniz.
Ofislerde yer alan geleneksel proje maketleri etkili bir tanıtım olmasına rağmen her proje için ayrı maliyet kalemi oluşturmaktadır. Buna rağmen bir sefer yapacağınız interaktif kiosk ekranları tüm projelerinizde kullanabilirsiniz.
Kiosk yazılımı içinde teklif, rezervasyon ve satış CRM uygulamaları entegre edebilirsiniz. Bu sayede satış süreçlerini çok daha kolay yönetebilirsiniz.
Taşınabilir olması özelliği ile şirket dışında yaptığınız toplantı, lansman ve fuar gibi etkinliklerde de projenizi tanıtabilirsiniz.

 

Kiosk cihazınız kullanımda değilken bekleme modu sayesinde projenizi tanıtmaya devam eder. Aynı zamanda kolayca yönetilebilen menü yapısı sayesinde yoğun zamanlarda müşterilerin basitçe kullanmasını sağlar.

 İnşaat Firmalarına Özel İnteraktif Kiosk; Tekno Smart S
Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe elde ettiğimiz bilgi birikimi ile geliştirdiğimiz Tekno Smart S kiosk çözümlerimiz güncel ve müşteri eğilimlerine göre özel olarak dizayn edilmiştir.
İnşaat firmalarına özel olarak tasarladığımız Tekno Smart S hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız..