Bize Ulaşın: (+90) 216 212 0 444 - Mail: bilgi@teknotanitim.com.tr

Hakkımızda.

Firmamız hakkında detaylı bilgi

 

Biz kimiz ?

Tekno Tanıtım,  inşaat firmalarının birçok ihtiyacı için çözüm ortağı olmak ve onlara yeni teknolojileri adapte edebilmek için 2011 yılında kurulan, gücünü inşaat sektöründen alan bir tanıtım, pazarlama ve danışmanlık firmasıdır. Geleceğine yatırım yapmak isteyen inşaat firmalarına yenileme ve güncelleme hizmetleri sunarak sinerji oluştururuz.

Proje Tanıtımı 95%
Proje Pazarlama 80%
İnşaat Firmalarına Yenileme Desteği 90%

 

Bizi tercih etmeniz için 3 neden

Tekno Tanıtım olarak yalnız inşaat sektörüne odaklanmamız sayesinde daha profesyonel sonuçlar elde ederiz. Asıl işimiz proje tanıtımı olmakla beraber bir inşaat firmasının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için altyapımızı sürekli yeniliyoruz. Ne kadar yoğun çalıştığınızı, işlerinizin ne kadar önemli olduğunu ve en önemlisi ne istediğinizi çok iyi biliyoruz.
Teknolojik gelişmeleri, bireylerin sosyal yaşantılarını ve güncel ev alma alışkanlıklarını yakından takip ediyoruz.

Bu yeni alışkanlıklara göre projenizin pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini hızlı ve garantili bir şekilde çözümlüyoruz.

İnşaat firmalarının karşılaştığı problemlerin başında web sitesi, sosyal medya hesapları ve proje tanıtımı gibi faaliyetlerde istenilen sonuçların elde edilememesi, bazende projelerin yarıda kalması gelmektedir.

Bizim için önemli olan sizinle bir kez çalışmak değil, projelerinizin tüm pazarlama faaliyetlerinde uzun vadeli çözüm ortağınız olmaktır.

 

İlilproje.com’da yerinizi aldınız mı?

 

Bizim hakkımızda ne söylediler?

Rekabetin arttığı günümüzde inşaat firmaları için en önemli unsurların başında tanıtım ve pazarlama faaliyetleri geliyor. Bu noktada proje tanıtım paketleri ile firmalar rekabet avantajı kazanacaktır…
Sadettin Turan, Avrupa Konutları.
Ürün çeşitliliği, tanıtım organizasyonu, inşaat firmalarına verilen bir çok hizmetten dolayı çok faydalı bir yapı oluşturulmuş, daha iyi yerlere geleceğinden eminim. Başarılarınızın devamını diliyorum…
Zafer Ekşi, İttifak İnşaat.
Bulunduğumuz zaman diliminde artık en önemli olgulardan biri de inovasyon. Tekno tanıtım inşaat firmalarına sağladığı inovasyon ile gücümüze güç katıyor, yeniliklerden firmamızın haberdar olmasını sağlıyor…
Ufuk Tetik, Kahraman Yapı.

Sizin için ne yapabiliriz?

Office-meeting1

 Etkili, Güvenilir ve Yenilikçi Çözümler

Genç ve dinamik kadromuzla tüm gücümüzü inşaat sektörüne yoğunlaştırarak konut projesi tabanlı özel çalışmalar yürütüyoruz. Bizimle irtibata geçtiğiniz taktirde projelerinizin fizibilite aşamasından teslimine kadar sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  •  Kurumsal kimlik
  •  Proje tanıtım paketleri
  •  Vip hizmetler
  •  Markalı konut yönetimi

Detaylı bilgi için biz sizi arayalım

Başa Dön