Bize Ulaşın: (+90) 216 212 0 444 - Mail: bilgi@teknotanitim.com.tr

Tekno Smart S

Proje tanıtımında yeni bir dönem

3.0 - 3D

versiyon

İnşaat Firmalarına Özel

3 Boyutlu Sunum Teknolojisi

Tekno Smart S

Hemen İncele

süper ikili

Etkili Sunum

Akıllı Satış

Yeni Nesil

İnteraktif Kiosk

Konut projelerine özel olarak geliştirilen Tekno Smart S kiosk sayesinde müşterilerinizi büyüleyin ve satışlarınızı artırın.

SONRAKİ

Tekno Smart S hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz

BİZE ULAŞIN

+90 216 212 0 444

RESTART SLIDER

Aşağı

Tekno Tanıtım, gayrimenkul sektöründe elde ettiği bilgi birikimini konut projelerinde etkili sunum ve akıllı satış teknolojisi ile birleştirdi.

 Dokunmatik 3 boyutlu proje sunum uygulamamız ile vaziyet ve daire planlarınızın içinde gezinerek müşterilerinizi daha fazla büyüleyin.

Tekno Smart S kiosk ile ister satış ofisinizde, ister fuar ve lansman günlerinizde projenizi müşterilerinizle interaktif olarak buluşturun.

Akıllı Satış Teknolojisi

Ofisinize gelen müşterilerinize uzun süren ikna çabaları yerine kısa ve etkili bir sunum yaparak daha kolay satış gerçekleştirin. Tekno Smart S kiosk cihazı içerisindeki tüm yazılımlar güncel müşteri eğilimlerine göre özel olarak dizayn edilmiştir. Şatış temsilcinize hız kazandırmanın yanında iş yükünüzü de oldukça azaltmaktadır.

Yenilikçi Teknoloji

SATIŞ SÜRECİNİ HIZLANDIRAN

Akıllı Satış Teknolojisi

Tekno Smart S Multi Touch (çoklu dokunmatik) özelliği sayesinde müşterilerinizi büyüleyerek projenizin kalitesini hissettirebilirsiniz. Ayrıca bekleme modu sayesinde siz ofisinize gelen diğer müşterilerinizle ilgilenirken kiosk cihazınız projenizi tanıtmaya devam edecek.

Hızlı ve Etkileyici Sunum

DOKUNMATİK TEKNOLOJİ İLE

Akıllı Satış Teknolojisi

Tekno Smart S resim galerisinden oluşan basit bir kiosk değildir. Müşteri beklentilerine göre projenizin vaziyet planı, sanal turu, daire planları, lokasyonu gibi tüm karakteristik özelliklerini doğru bir şekilde barındıran detaylı bir arayüze sahiptir.

Detaylı Konut Projesi Tanıtımı

PROFESYONELCE KURGULANMIŞ

Akıllı Satış Teknolojisi

Etkili bir sunumdan sonra müşterinizin seçtiği daireye ait ayrıntılı fiyat teklifinizi anında mail olarak gönderebilir, teklifinizin bir nüshasını yedekleyebilir ve aynı zamanda müşteri kartı oluşturabilirsiniz.

Anında Teklif Verin

DAİRE PLANLARI ÜZERİNDEN

Akıllı Satış Teknolojisi

Fiyat teklifi verdiğiniz daireyi müşterinize rezerve edebilirsiniz. Tekno Smart S rezervasyon süresinin bitiminden önce müşteri temsilcinizi geri dönüş yapması için uyaracak ve müşteri sadakati kazanmanızı sağlayacaktır. Rezervasyon ve teklifleri satışa çevirip sözleşme hazırlamak çok kolay

Kolayca Rezervasyon Yapın

VERİLEN TEKLİF ÜZERİNDEN

Akıllı Satış Teknolojisi

Tekno Smart S etkili bir sunum sonrası daire planı seçimi, teklif, rezervasyon gibi tüm süreçleri başarılı bir şekilde yöneterek satış hedefine odaklanır.

Süreç Yönetimi

SATIŞ ODAKLI

Akıllı Satış Teknolojisi

Tekno Smart S kiosk cihaz üzerinden sunum, satış ve CRM aksiyonları yapabilmenin yanında opsiyonel modüller vasıtası ile işletmenizin yükünü hafifletiyoruz.

MODÜLER YAPI

GÜNCELLENEBİLİR

Projenize özel teklifimiz için formu doldurabilirsiniz

HEMEN TEKLİF ALIN

Etiketler: Proje akıllı satış teknolojisi, satış ofisi tasarımı, satış ofisi dijital reklam, gayrimenkul crm, gayrimenkul teknolojik tanıtım, inşaat projesi satış teknolojisi, proje teknolojik sunum, proje uygulaması, proje tanıtımı, proje 3D uygulama, dokunmatik proje uygulaması, konut projesi dokunmatik kiosk, emlak ofisi tasarımları, emlak ofisi uygulaması, dijital signage uygulaması, konut projesi teknolojik yenilikler, konut projesi fuar tanıtımı…
Başa Dön