Bize Ulaşın: (+90) 216 212 0 444 - Mail: bilgi@teknotanitim.com.tr

Tanıtım Paketlerimiz.

Konut projenizi hedef kitleniz ile buluşturacak paketlerimizi inceleyin

 

Konut projelerinde hedefli pazarlama nasıl yapılır ?

Hedefli pazarlama konut projelerinizi potansiyel müşterilerin karşısına tamda ihtiyaç duyduğu anda çıkarmak üzere yapılan çalışmalardır.

Bunun için önce bir kampanya stratejisi belirlenir, sonra kampanyanızın detaylarını içeren imaj sayfalar yada bilgi taleplerinin alınacağı formlar oluşturulur.

Daha sonra google adwords, sosyal medya, radyo reklamları, ililproje.com gibi dijital mecralar üzerinden bu sayfalara ziyaretçi çekilmeye çalışılır.

Tüm çalışmaların verimliliğinin ölçülebildiği detaylı raporlar tarafınıza sunulur.

 

Hızlı Çözüm
Etkin Pazarlama
 Sonuç Raporlama

Konut projenizi hedef kitleniz ile buluşturacak güncel proje tanıtım paketlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

 

Silver Paket

3.800 TL 50 daire altı projeler için
  • Kampanya stratejisi oluşturulması
  • Kampanya görsellerinin hazırlanması
  • İlilproje.com’da 1 adet proje tanıtımı ( 3 yıl )
  • İlilproje.com il anasayfa dopingi ( 1 ay )
  • İlilproje.com’da proje haber ( 3 adet )
  • Silver SEO paketi çalışmaları
  • Facebook proje tanıtımları ( Bütçe 500 TL )
  • Google AdWords reklamları ( Bütçe 1.000 TL )
  • Ücretsiz haftalık ve aylık raporlama

Gold Paket

6.450 TL 50 daire üstü projeler için
  • Kampanya stratejisi oluşturulması
  • Kampanya görsellerinin hazırlanması
  • İlilproje.com’da 1 adet proje tanıtımı ( 3 yıl )
  • İlilproje.com il anasayfa dopingi ( 2 ay )
  • İlilproje.com’da proje haber ( 6 adet )
  • Gold SEO paketi çalışmaları
  • Facebook proje tanıtımları ( Bütçe 1.000 TL )
  • Google AdWords reklamları ( Bütçe 2.000 TL )
  • Ücretsiz haftalık ve aylık raporlama
  • İlilproje.com 300×250 il banner reklamı ( 1 ay )
  • İlilproje.com il açılış sayfasında Pop-Up reklam ( 1 ay )

Platinum Paket

Teklif İsteyin Karma projeler için
  • Kampanya stratejisi oluşturulması
  • Kampanya görsellerinin hazırlanması
  • İlilproje.com’da 1 adet proje tanıtımı ( 3 yıl )
  • İlilproje.com il anasayfa dopingi ( 3 ay )
  • İlilproje.com’da proje haber ( min. 15 adet )
  • Platinum SEO paketi çalışması
  • Facebook proje tanıtımları ( Min. bütçe  3.000 TL )
  • Google AdWords reklamları ( Min. bütçe 10.000 TL )
  • Ücretsiz haftalık ve aylık raporlama
  • İlilproje.com 300×250 il banner reklamı ( 3 ay )
  • İlilproje.com il açılış sayfasında Pop-Up reklam ( 3 ay )
  • Mobil hedefli pazarlama ( Min. bütçe 5.000 TL )
  • Radyo spotu ve stratejisi hazırlanması ( Yayın hariç )

 

 

Notlar;

 • Paket fiyatlarımıza KDV ( %18 ) dahil değildir.
 • Her haftanın sonunda bilgilendirme yapılmakta ve ay sonunda faaliyet raporu sunulmaktadır.
 • İlilproje.com da iç kutu banner, açılış sayfası Pop-Up reklamı, anasayfada proje tanıtımı yalnız projenin bulunduğu ili seçmiş olan ziyaretçilerimize gösterilmektedir.

  

Paketlerimiz hakkında sıkça sorulan sorular

Günümüzde insanların birçoğu bilgiye çok kolay ulaşmaktadır. Tanıtım paketlerimiz ile bir ev yatırımı yapmak isteyen bireylerin karşısına birçok platformda çıkarak onların satış ofisine çekilmesi hedeflenmektedir. Tanıtım paketlerimiz sürekli güncellenmekte ve etkisi zayıf olanlar çıkarılmaktadır. Daha düşük bütçeler ile direk konut almak isteyen bireyler hedeflendiği için paranız boşa harcanmaz.
İnşaat firmalarının konut projeleriyle ilgili potansiyel müşterilerine Hedefli Mesaj sayesinde yaş, cinsiyet, konum, yaşam tarzı, kullanım davranışları gibi birçok farklı kriterle profilleme yapılabilmektedir.
Google AdWords internet üzerinde binlerce şirket tarafından kullanılan ve maliyet verimliliği yüksek bir reklam aracıdır. AdWords uzmanlarımız tarafından seçilen anahtar kelimeler belirli bir ürün veya hizmet hakkında bilgi arayan web kullanıcılarının karşısına tamda ihtiyaç duydukları anda gösterilmektedir.
Mevcut projenizi inceleyip uygun kriterler ile web sitenize hit çekmek yada projenize ön talep toplamak üzere Google AdWords reklamlarını kullanırız. Asıl hedefimiz potansiyel müşteriler ile iletişime geçmenizi sağlamaktır.
Facebook reklamları ilgi alanları, sayfa beğenileri ve paylaşımlara göre hedef kitlenin belirlenebildiği sosyal medyanın en etkili platformudur. Bu faaliyete ”ilgi alanı tabanlı reklamcılık” denir ve birçok şirket günümüzde bunu kullanmaktadır.
Seçtiğiniz pakette bulunan facebook reklam bütçesi en verimli şekilde hedef kitlenize gösterilir. Tıklama yada gösterim başına ücret bütçenizden düşmektedir. Aylık faaliyet raporunuzun ekinde Facebook’tan alınan reklam bütçesi sonuç raporu firmanız ile şeffaf bir şekilde paylaşılır.
Paketlerimizde yer alan faaliyetler müşterilerin yeni alışkanlıklarına göre hedefli reklamcılık kapsamında uygulanmaktadır. Bizim asıl amacımız projenizi düşük maliyetler ile daha çok kitleye duyurabilmek ve satış ofisinize müşteri çekebilmektir. Bu noktadan sonra projenizin lokasyonuna, belirlediğiniz m2 satış fiyatına, sosyal donatılara ve satış temsilcinizin becerilerine göre konut satışı gerçekleşmektedir.
Üzerinde en çok durduğumuz nokta tanıtım paketlerimizin  faaliyet sonuçlarının şeffaf bir şekilde raporlanmasıdır. Paket etkilerini anlık olarak Google analytics ile cep telefonunuzdan  görebileceğiniz gibi ilgili kurumlardan gelen raporlar ile firmamızın raporları aylık olarak değerlendirmenize sunulur.

 

Nasıl yardımcı olabiliriz ?

 

man1

Müşteri temsilcimizin projenizi inceleyip sizi detaylı bir şekilde bilgilendirmesini isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 •  Projeniz, bulunduğunuz il ve hedef kitleniz incelenir
 •  Uygun paket seçilerek tarafınıza detaylı bilgi verilir
 •  Uygun gördüğünüz taktirde bir sözleşme sonrası çalışmalar başlatılır.

Tanıtım paketlerimiz hakkında sizi detaylı bilgilendirelim

mide küçültme ameliyatı riskleri
mide küçültme ameliyatı sonrası beslenme
mide küçültme ameliyatı
mide küçültme
tüp mide, mide küçültme ameliyatı
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
En güzel cami halısı burda.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Başa Dön